Nemovitosti ve Španělsku

Nemovitosti – ve – Španělsku | Facebook

Spolupracujeme s realitní kanceláří přímo ve Španělsku……

Na prodej/Pronájem/Převod pronájmu v España, Costa Blanca | Abanico Homes Realitní kancelář

O nás a našem okolí

Abanico Homes nabízí individuální poradenství při koupi nemovitosti ve Španělsku na pobřeží Costa Blanca, v oblasti Marina Baixa, převážně v Benidormu a jeho sousedních městech jako jsou Villajoyosa, Finestrat, Alfaz del Pi, Altea, La Nucia, Polop a Callosa.

V naší oblasti se nabízejí zábavné zážitky všeho druhu. Jak pro děti, mládež, lidi středního věku, tak i pro ty, kteří si chtějí užívat zaslouženého důchodu u moře. Sluníčko zde svítí více než 300 dní v roce a teploty se v průměru pohybují  okolo 20 ° C po celý rok!

Co navštívit v Benidormu a okolních městech?

Benidorm nazývaný také malý Manhatan, město mrakodrapů

Benidorm je po Barceloně druhé největší turistické město ve Španělsku. Nachází se přímo         u moře a je obklopeno nádhernými horami se spoustou možných aktivit: safari, parky s atrakcemi, zoologické zahrady, aquaparky, golfová hřiště…. Jsou zde i koncertní sály, ve kterých můžete prožít pěkný kulturní večer při poslechu španělské hudby, nebo sledování tradičních tanců v krojích. Nabízí se i návštěva vystoupení umělců z mnoha dalších zemí.

Nejvyšší hotel v Evropě – Gran Hotel Bali             Přímořská promenáda na Playa Poniente

Benidorm má dvě pláže. Playa Levante je nazvaná podle východu slunce a Playa Poniente podle západu slunce. Playa Levante je známá velkým turistickým ruchem po celý rok a je oblíbena především Anglickými turisty.  Naopak  Playa Poniente je velmi klidnou částí Benidormu s nově rekonstruovanou promenádou, nádhernou širokou pískovou pláží, kde najdete hned několik restaurací a kaváren s terasami přímo u moře.

Benidorm se nachází 45km od letiště v Alicante, 170 km od Valencie a maximálně 20 km od okolních horských měst, lákajících k turistickým výletům.

Okolní města, jako například Altea, se nachází 11 km, Alfaz el Pi 8 km, Finestrat centrum 10 km a plaz Finestrat 3 km. Poblíž jsou také další turisticky lákavá městečka –  Villajoyosa 12 km,      La Nucia 7 km, Polop 12 km, nebo Callosa ´d Saria kde se nachází populární vodopády s možností koupání v čisté horské vodě. Hojně je navštěvováno také městečko Guadalest s historickou pevností a několika muzei, vzdálené jen 19 km od Benidormu.

Co dělat a jak se zabavit v Benidormu a v jeho okolí?

Benidorm Palace –  kulturní sál, který nabízí mimo jiné i skvělou večeři spojenou s hlubokým zážitky při velkolepých představeních předních umělců.

Casino Benidorm                                                           Centrum zábavy, disco´s, pub´s a karaoke

      Golfové hřiště VillaAitana – každé ze dvou hřišť má 18 jamek, výhled na Benidorm

Aqualandia  Benidorm

Finestrat

Městečko v horách, které má své vlastní pláže u moře, má také velké obchodní centrum a je známé ZOO parkem i hojně navštěvovaným zábavním centrem Terra Mitica.

Pláž La Cala Finestrat

Terra Mítica                                                                  Terra Natura ZOO park

Golfové hřiště Puig Campana – Finestrat

Altea –  výstavní přímořské město se třemi sportovními přístavy

Přístav Puerto deportivo Campomanes

Přístav a Club Nautico Altea

Přístav Porto Senso

Historické centrum Altea

Golfové hřiště Altea

Přímořská promenáda v Altea                                                Kamenná pláž v Altea

Gastronomie v Altea

La Nucia severně sousedí s Benidormem a centrum města leží na turistické cestě do okolních hor. La Nucia je obklopena zástavbou především rodinných a řadových domů s terasami a vlastními zahrádkami. Historické centrum města je postaveno v typickém španělském stylu s úzkými uličkami.

Za posledních 10 let  La Nucia postavila velký sportovní areál s krytým bazénem, několika fotbalovými hřišti, tenisovými kurty a s další výbavou pro nejrůznější sportovní aktivity. Do areálu v La Nusii přijíždějí především v zimním období trénovat mezinárodní sportovní týmy. Pořádají se zde také mistrovství Evropy a světa v různých sportech.       V roce 2015 se La Nucia stala významným sportovním centrem s titulem Evropské sportovní město!

Polop, Callosa d´Saria a Guadalest

Za španělskými historickými památkami není nutné jezdit daleko – již v našem nejbližším okolí se totiž nachází  pevnost z XIII. století – El Castell de Guadalest, která existovala již za vlády muslimů. Najdete zde muzeum s řadou šlechtických domů, kde lze nahlédnout do životního stylu tehdejších obyvatel. Z pevnosti je nádherný výhled na okolní skalnaté pohoří a přehradu s možnosti projížďky na lodi. Její uličky zdobí spousta typických obchůdků se suvenýry, domácími medovými produkty a jinými rukodělnými výrobky. Výlet na Guadalest potěší nejen Vás, ale také Vaše rodinné příslušníky a kamarády, kteří přijedou trávit dovolenou do Vaší španělské residence. Neváhejte a pořiďte si dům u nás, okolí je velmi bohaté na příležitosti trávení volného času, dobrodružství i relaxaci.

Vodopády Fuentes del Algar – Callosa